

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-12E10-06PN(416)
KPT02E16-26P
97B-3106A20-A48S-HD
97B-3106A10SL-4P-HD
PT02A-16-8P
62LC-12E16-26SN(771)
VG96912D18-35PB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00