

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
97-3100A-10SL-4P
PT06A-16-8S(SR)
EN3645M6CN35FN
85106J1210SW50
D38999/24FA35PN
PT02E-12-8P(072)
933062100 CM 02 E 20-27 P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00