

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 16S |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Contact Material | Brass |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
D38999/26FF35SN
CA02COM-E14S-6P-B
D38999/24WC98SN
MS3106E14S-1P
2M80101107ZNU623PA
VG95328M16-26PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00