

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 09 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
MS3106E14S-7P
TV06RW1535P
2M80500307NF1119SA
VG96912D16-35PN
TV07WCI1535PF459
45106A1626SPG50
D38999/20FF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00