

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24FA35SN
M83723/95G10056
TV06RW-11-98PA(W52)
TV06RW-15-35SN(W52)
D38999/26WG11PN
KPT06F14-19P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00