

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/24FA98SN
62GB-16F10-07SN-760
D38999/20FF35PN
97B-3106A22-14S-HD
D38999/26ZB35SN
85106J1832S50
D38999/24ZG11SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00