

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-12E08-33PN
PT06A-16-8P(SR)
MS3102A-20-29P
2M80100902M828PA
PT06A-10-6P
62GB-12E18-32PN(416)
PT06E-14-5S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00