

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5 & 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT01E-8-4S(SR)(072)
TV06RW0935S
62GB-12E16-26PN
M83723/77W1624N
D38999/26FB35SN
TV06RW-11-98SA(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00