

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
MS3476L8-33S-LC
62GB-12E08-33SN(416)
85106EC1832S50
D38999/20FE6SN
D38999/20ZC98PN
VG95234D-10SL-3SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00