

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26KD97SN
MS3102A-24-28S
85106J106S50
D38999/24ZB2PN
62GB-16J08-33PN-760
D38999/20WF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00