

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3100A22-2P
PT06A-14-19S
MS3106A-14S-6S
PT02A-14-19S
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
PT01A-10-6P(SR)
D38999/26WE35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00