

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20FC98PN
62GB-56TG10-06PN
PT06A-8-3S(SR)
8LT511B35SN
LJT06RT1335S014
85101EC1419P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00