

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
2M80100726M725SA
62GB-12E08-33SN(416)
62GB-56T18-32PN
D38999/24ZA35SN
MS3106A20-27SY
MS3106A22-19S
8LT511B35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00