

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
97-3108B-10SL-4S
D38999/24ZF32SN
MS3476W10-6P
PT06E-14-18P(SR)
PT02E-12-3S(072)
85102E1210P50
MS3106E14S-2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00