

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
PT01E-8-4S(SR)(072)
MS3102E14S-2S
D38999/26WA35PN
MS3101E10SL-4P
MS3106E18-12S
62GB-57A14-04PN
45106A1626SPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00