

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
KPT06F18-32P
M39029/5-118
D38999/20WC98PN
N/MS3106B20-27P
PT06A-12-3P(SR)
62GB-12E10-07SN(416)
D38999/26WC98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00