

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 23 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
D38999/24ZG11SN
MS3102A-18-1P
D38999/24KC04PN
M83723/78W2255N
D38999/26ZB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00