

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
PT06A-10-6S(SR)
PT02E-8-4S(072)
D38999/20WD35SN
62GB-12E18-02PN
N/MS3106B14S-2S
62GB-12E08-02PN-760
PT01E-14-19S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00