

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
MS3106A-10SL-3P
D38999/24ZC35SN
85106J1832S50
D38999/24ZA98PN
D38999/20WC98SN
85102E1419S50
PT06E-8-4P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00