

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/24WA98SN
62GB-16F14-19SN
97B-3106A20-A48P-HD
D38999/26FB35SN
62LC-12E16-26SN(771)
MS3102E10SL-4P
D38999/20FG11PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00