

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3100A22-22S
TV06ZN-11-98SN
N/MS3102A18-1S
D38999/20WE6PN
D38999/24WA98SN
62GB-12E14-19SN-219
MS3102A-14S-2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00