

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT0W0106SH6
SCE2-B-01K07-12PN
D38999/20WE35PN
PT02E-14-19P
62GB-51T10-06PN
MS3106A-18-1P
D38999/20ZF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00