

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 79 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 21 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
97B-3100A24-2S
932458100 CM 06 EA 14S-6 S
MS3106A-22-14P
VG95328M18-32SN
SCE2-B-76A07-12SN-001
62LC-12E16-26PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00