

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
62GB-51T14-05SN
62GB-56T14-02PN
85106J1210S50
TVP00RW-11-35SN(W52)
D38999/26WB98SN
TV06ZN-11-35PN
D38999/24FA98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00