

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-12E08-04PN
MS3106E18-12P
20GB-WM-06AU03-09-1000-0001
97-3101A-10SL-4P
MS3106A-20-29S
MS3102A-10SL-3P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00