

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Optical |
| Series | BMSV |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Resolution | ST 9 bit |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | Parallel-Gray |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Synchro Flange |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable output 2 m |
DFS60B-S4AA05000
PSCI-3PP-05
DBS36E-S3AK02500
BTF08-N1BM0299
DFS60S-BEOC01024
8.F3673.2428.G412
DBS36E-S3EJ00500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00