

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Optical |
| Series | EIL580P |
| Pulses Per Revolution | 1 - 65536 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | TTL/HTL |
| Shaft Type | Hollow |
| Supply Voltage | 4.75 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 12mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Mounting Type | Through Hollow Shaft Flange |
| Connection Type | Flange connector M23 |
| Switching Frequency | â¤160 kHz, â¤300 kHz |
EM14A0D-B28-L008S
SRM50-HXA0-K21
DFS60B-S1CB01024
PK-M-0150 0000X000X00
DBS36E-BBEK01024
8.3620.544E.0500
DFS60E-BEEC01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00