

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Contact Configuration | 3PST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0 - 60s |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | 44 |
| Height | 85mm |
| Width | 44mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Special Features | NFC, Programmable Functions |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | Maximum of 5A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 48Hz |
| Length | 63.5mm |
| Dimensions | 63.5 x 44 x 85mm |
| Number of Poles | 1 |
1SVR730884R3300 CM-MPS.41S
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
3RN2012-2BA30
3RN2010-1BW30
3UG4616-2CR20
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00