

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V ac, 30 V dc |
| Size | 110 x 70mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Series | DN33 |
| Range | Carel DN33 |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 60mm |
LR04815-001
701080/0-01-23-30/000
701513/8-0300-23/000
TB45-110-00000-000
702031/8-2200-23
GTF-25-480-0-0-0-0 1-B-M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00