

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0.8 - 1.1 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <4.2s |
| Series | AI 897 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 115mm |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 115 x 45 x 77mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 77mm |
3RN2000-1AA30
E1YM400VS10
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
1SVR740712R2200 CM-MSS.33P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00