

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay, 2 Logic |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Series | EPC3004 |
| Additional Functionality | RS485 |
| Range | EPC3000 |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 90mm |
| Termination Type | Screw |
EPC3016/CC/VH/D1/R2
ADJ-48-450-UR
KS40-108-9090D-D51
IC PLUS 902-V/I-230V
SE8350U0B00
TC4810-53-110/230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00