

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay, 8 Digital I/O |
| Supply Voltage | 100 - 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Range | EPC3000 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Additional Functionality | RS485 |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Series | EPC3004 |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 90mm |
RE72 342100E0
E5DC-RX2ASM-017
702034/8-0000-23
701550/181-000-25/000
MV160MAR021U0
IJWPSA4N01S0527
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00