

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 96 x 48 (1/8 DIN)mm |
| Number of Outputs | 5 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD, Multi Line |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Range | dTRON 308Q |
| Series | dTRON |
| Display Colour | Red/Green |
| Panel Depth | 105mm |
650-D-RR0-00000-1-G
E5CC-RX3A5M-001
AKT7212100J
P116/CC/VH/LRR
P8100-2-2-1-1-0-0-2-0
E5C-BR1TCD AC/DC24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00