

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Logic, Relay |
| Supply Voltage | 85 - 264 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +1820 (Type B Thermocouple) °C, -200 - +1300 (Type N Thermocouple) °C, -200 - +1372 (Type K Thermocouple) °C, -200 - +400 (Type T Thermocouple) °C, -200 - +850 (Pt100 RTD) °C, -200 - +900 (Type L Thermocouple) °C, -210 - +1200 (Type J Thermocouple) °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Series | Piccolo P104 |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID Function Only |
| Range | Piccolo P104 |
| Display Colour | Amber, Green |
| Panel Depth | 90mm |
703043/181-000-23/000
E5CC-RX3A5M-003
EPC3008/P1/VH/XX/XX
E5CD-RX2D6M-000
FPRT100-110/240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00