

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid |
| Step Angle | 1.8° |
| Supply Voltage | 48 V |
| Shaft Diameter | 11mm |
| Current Rating | 9.5 A |
| Shaft Length | 27mm |
| Depth | 214.9mm |
| Resistance Per Phase | 0.23Ω |
| Output Speed | 430 rpm |
| Series | EMMS-ST |
STM23IP-2EE
P542-M481U-G17L82
SM2862-5251
SM2862-5151
103H5208-5210
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00