

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 170 - 270V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Time Delay | 0.5 - 60s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | 70 |
| Current Range | 10A |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Voltage Sensed | 270V ac |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 88.8mm |
| Dimensions | 60.8 x 17.5 x 88.8mm |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 60.8mm |
K8AK-AS1 24VAC/DC
BA9043 3AC50-400Hz 230/400V
3UG4615-2CR20
IL9079.12/002 3AC230/400V 0.55-1.05UN 0.2-2S
K8AK-LS1 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00