

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 20 - 27 V ac/dc |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | 1250 |
| Display Colour | Black |
| Panel Depth | 80mm |
2500-0-0-0-0-0-1
702110/8-0300-23/000
E5C2-R20K AC100-240 0-800
GTF-25-480-0-0-0-0 1-B-M
702112/8-0000-23/000
E5GC-RX1ACM-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00