

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 24 V |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 3 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID Controller |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | TC, RTD |
P6100-2-2-1-7-0-0-2
E5CC-CX3A5M-000
3208/CC/VH/RRRX/R
702031/8-2000-23
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00