

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 40mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 13mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 30m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Standards Met | RoHS Compliant, SA, UL, UL Listed |
| Series | TF31 |
HTAT-32/8-0-STK
HT-200-3/16-X-STK-CS-34128
308-30316 HIS-3-BAG-3/1-PO-X-GNYE
RT-375-3/8-X-STK
309-11900 TF21-19.1/9.5-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00