

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AC58 |
| Maximum Revolutions | 10000rpm |
| Output Signal Type | Gray |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Steps Per Revolution | 360Steps |
| IP Rating | IP64, IP67 |
| Interface | SSI-Gray |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
LT-M-0300-S 0000X000X00
PSC360G2-F-1A-C0000-ERA360-REK
40A50ABNG24K2
DFS60B-BHCA10000
DFS60B-TDPA10000
DFS60E-S4EA02048
PZ-34-A-050 0000X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00