

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 144 x 133mm |
| Number of Inputs | 2 (Analogue), 6 (Binary) |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | Multi Line |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Range | Imago 500 |
| Series | IMAGO 500 |
| Input Type | Universal |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Panel Depth | 162mm |
| Display Colour | Multicolour |
| Termination Type | Screw |
400-RR-1-000
KS40-102-0000D-000
E5CC-RX3A5M-005
EPC3004CCVH/XX/XX/XX
40T96-4-00-RR00-000 (EX 40T96-4-00-RR000
702031/8-3100-25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00