

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 48 x 24mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Series | CODIX 533 |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 59mm |
E5CB-R1PD 24VAC/DC
EPACK-3PH/100A/500V/XXX/V2/XXX/XXX/TCP
RE72 342100E0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00