

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 96 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Temperature Range | -20 - +65 °C |
| Display Type | LED |
| Input Type | RTD, Thermocouple |
| Series | CODIX 564 |
| Panel Depth | 90.5mm |
KS42-112-0000D-000
E5AC-RR4A5M-000
LR08630-004
P4100-2200-0000
RE92 2211000M0
702113/8-0300-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00