

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 8A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | K8AK-AS |
| Width | 22.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | 0.1 - 1 A, 0.5 - 5 A, 0.8 - 8A |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
IL5880.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOHM
3RR2142-1AA30
3RN2023-1DW30
3UG4618-1CR20
3UG4632-2AW30
3UG4633-1AL30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00