

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 243 - 540 V |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail, Surface Mount |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.2 - 10s |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 66.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Special Features | Microprocessor Based, Detects Incorrect Phase Sequence, Phase Loss And Neutral Loss, Adjustment For Under Voltage Trip Level, Adjustment For Time Delay |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 540V |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Length | 89mm |
| Minimum Voltage Sensed | 243 V |
| Dimensions | 89 x 17.5 x 66.5mm |
MK9055N.38/500
K8AK-VW3 24VAC/DC
IL9077.12 3/NAC 400/230V 0.1-20S
IL9079.12/002 3AC230/400V 0.55-1.05UN 0.2-2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00