

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid, Permanent Magnet |
| Step Angle | 1.8° |
| Holding Torque | 60mNm |
| Number Of Wires | 4 |
| Supply Voltage | 3.8 V |
| Frame Size | 28 x 28mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 670 mA |
| Shaft Length | 18mm |
| Depth | 32mm |
| Resistance Per Phase | 5.6Ω |
| Standards Met | RoHS Compliant |
SH3533-12U40
EMMS-ST-87-L-SE-G2
103H7126-1740
P542-M481U-G17L82
SF2421-10B11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00