

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid, Permanent Magnet |
| Step Angle | 1.8° |
| Holding Torque | 0.12Nm |
| Number Of Wires | 4 |
| Supply Voltage | 6.2 V |
| Frame Size | 28 x 28mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 670 mA |
| Shaft Length | 20mm |
| Depth | 51mm |
| Resistance Per Phase | 9.2Ω |
| Standards Met | RoHS Compliant |
EMMS-ST-57-M-SE-G2
SF2424-10B41
SS2422-5041
SH2285-5731
SF2423-10B41
EMMS-ST-57-S-SEB-G2
2H4238B17S340
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00