

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Maximum Revolutions | 8000rpm |
| Output Signal Type | HTL Inverted |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 5 - 30 V dc |
| Resolution | 2500 ppr |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Width | 58mm |
| Overall Depth | 85mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Current Rating | 70 mA |
| Switching Frequency | 200 kHz |
A3M60B-BEPB013x13
EIL580-SC10.5BN.01000.A
DFS60B-S4AA10000
MRA-F130-120D1
40A50ABNG24K2
RI58-0/2500EK.42KB
SEM70-HN025AK22
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00