

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Pulses Per Revolution | 8192 |
| Series | A3M60 PROFIBUS |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 32 V |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Steps Per Revolution | 8192Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 60mm |
| Overall Depth | 60mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Full Shaft |
| Connection Type | Other |
DBS60E-S4EC02500
RI32-O/ 1000ER.11KB
SFM60-HMAT0K02
DFS60S-TDOC01024
E6C2-CWZ6C 500P/R 2M
EIL580-SC10.5FN.04096.A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00