

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BCG08 |
| Output Signal Type | Analogue |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 33 V |
| Resolution | 0.08 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Overall Height | 80mm |
| Interface | Analogue |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 61mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Cable |
PFG05-A1KM0160
DFS60B-TEPK10000
DFS60E-S4EA01024
ACM36-L1K0-K01
DBS50E-SKEJ00100
DBS36E-BBCP02048
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00